Animal – Look je tu pre vás

Animal – Look je tu pre vás

Zbystrite zmysly a nechajte vyniknúť  šelmu vo vás. Leopardy, tigre a zebry unikli zo živočíšnej ríše priamo na módne móla. Trendom sezóny Jeseň-Zima 2018/19 sú zvieracie potlače, ktoré pokrývajú trendy outfity modeliek od hlavy až po päty. Ak máte i vy zmysel pre módu a extravagantného ducha odviažte sa a vykročte do ulíc v animal looku.

Animal – Prints
Animal potlače pôsobia veľmi zvodne, sexi a dramaticky. Ak túžite po klidnejšom ležérnejšom dojme, nekombinujte ho s čiernou farbou, ale napríklad s džínsovinou.
Je pravdou, že k tomu, aby ste si obohatili  šatník o nové trendy zvieracie kúsky potrebujete značnú dávku odvahy. Pri výbere toho správneho outfitu majte vždy na pamäti, že výrazný dezén rozširuje. Ak máte širšie stehná, rozhodne si nekupujte leopardie legíny a voľte skôr drobnejší dezén.


Dolce & Gabbana animal look a posledná kolekcia Jeseň/Zima 2018/19.


Nepodceňujte farbu vlasov
Nie je pravdou, že zvieracie motívy pristanú len tmavovláskam alebo ryšavkám. Ani blondínky sa tohto trendu nemusia zbytočne obávať. Musia si však nastaviť istú hranicu, ktorú nemôžu prekročiť. Blonďavá farba vlasov totiž pôsobí vyzývavo už sama o sebe, preto buďte opatrné a riaďte sa pravidlom ,,menej je viac“.


Max Mara animal look a kolekcia Jeseň/Zima 2018/19.

Roberto Cavalli animal look a kolekcia Jeseň/Zima 2018/19.