JESENNÝM HITOM JE PELERÍNA

JESENNÝM HITOM JE PELERÍNA


Víťazom medzi zvrchníkmi bude túto sezónu jednoznačne PELERÍNA. Patrí medzi top módne trendy sezóny JESEŇ/ ZIMA 2020. Pelerína je voľne splývajúci veľmi pohodlný praktický a vždy elegantný odev bez rukávov . Svojou voľnosťou vytvára zvonové záhyby. 

 Túto sezónu má pelerína neuveriteľné množstvo podôb, jednu krajšiu ako druhú,  trendy je krátka i dlhá varianta. . Od tvídovej klasiky, cez kárované modely až po zimné flaušové modely a maxipeleríny v žiarivých farbách. Stačí si vybrať tú pravú a byť elegantná vždy a všade. 
PELERÍNA JE TRENDY NA KAŽDEJ POSTAVE

Výhodou peleríny je jej neobmedzujúci strih, variabilnosť a kombinovateľnosť. Nosí sa k šatám i nohaviciam. Pelerína je trendom pre všetky vekové kategórie. Ak ste mladá a chcete byť šik, doplníte pelerínu opaskom a vytvarujete si tak krásnu siluetu. Ak patríte medzi moletky, nemusíte sa peleríny vôbec báť. Pelerína vie byť ideálnym kúskom vo vašom šatníku.  Elegantne  zakryje i mierne nedokonalosti postavy. 
BABIE LETO V PLETENEJ PELERÍNE

Úvod jesene praje úpletovým a pleteným modelom  bez rukávov so zapínaním na zips, alebo gombíky. Módne sú i modely, ktoré len prehodíte cez hlavu. Tieto kúsky označované ako pončo môžeme tiež zaradiť do tejto kategórie. Elegantnú pletenú dámsku pelerínu v atraktívnej farebnej kombinácii máme v ponuke i v našom eshope.