Staňte sa milovníčkou prírody

Staňte sa milovníčkou prírody

Túto sezónu sa v jarných a letných kolekciách bude vo veľkom vyskytovať potlač tropického pralesa a džungle. Potlač je odkazom návrhárov, ktorou chceli upozorniť na klimatickú zmenu podnebia a potrebu chrániť prírodu. Snaha upozorniť na tento problém sa pomocou tejto potlače dostane do ulíc. Ľudia budú všade obklopení  témou, ktorá hýbe celým svetom . 
Šaty ktoré sa zapísali do histórie odievania

Súčasťou prehliadky módneho domu Versace bola i speváčka J-Lo, ktorá predviedla svoj ikonický model v ktorom sa zúčastnila odovzdávania cien Grammy v roku 2000.

Módni kritici vtedy označili speváčku za najlepšie oblečenú celebritu. Stala sa stredobodom pozornosti všetkých médií, a to i napriek tomu, že nezískala žiadne ocenenie. Riaditeľ spoločnost Google zaradil tieto šaty medzi top inšpiratívne obrázky roku 2000, nakoľko vyhľadávač ich takto vyhodnotil podľa množstva zobrazení. J-Lo bola považovaná za priekopníčku nového štýlu obliekania. Bol to prelomový krok kedy si umelkyňa obliekla  tak nesmierne rafinované a sexi šaty. Inšpirujte sa módnymi mágmi

Tropické potlače boli prezentované rôznymi značkami ako napríklad Dolce & Gabbana či Versace. Giorgio Armani tiež prezentoval  túto módnu potlač, ale trochu inak pomocou menej žiarivých farieb a tlmených mäkkých pastelových odtieňov, ktoré sa rôzne miešajú. Neočakávané párovanie farieb, ako je oranžovo-ružová a modro-zelená, bolo nesmierne osviežujúce. 
Zdroj fotografií: www.vogue.co.uk