Kráčajte s módou vo vestách

Kráčajte s módou vo vestách

Túto jar si doplňte do šatníka nový trendy kúsok – dámsku vetu. Hodí sa k šatám i nohaviciam, k ležérnemu, ale i elegantnému štýlu obliekania. Skvelo doplní a osvieži každý outfit.  Návrhári sa inšpirovali pánskymi vestami zo 70-tych rokov a preniesli ich do ženského štýlu obliekania. Vesty na ženách kombinujú s krátkymi nohavicami, hodvábnymi blúzkami či džínsami. Vznikajú nové nadčasové kreácie. Na strihu nezáleží

Strih  viest módne trendy presne neurčujú.  Návrhári nechávajú ženám priestor na hranie. Môžete kombinovať dlhé vesty striedmeho strihu, krátke vesty, vesty ušité z jemných, ale  i hrubších materiálov, romanticky vyšívané vesty či klasické oblekové vesty. Skvelo ich  využijete k šatám,  blúzkam, či pulóvrom . Vesta v kombinácii s blúzkou je skvelým doplnkom biznis štýlu. Dobre padnúci strih v spojení s jednoduchou bielou blúzkou, radí vestu medzi nestárnuce hity.  Ak ste odvážna, môžete si vybrať krátku vypasovanú vestičku,  obliecť si ju priamo  na telo a nechať vyniknúť svoju vyšportovanú postavu.  
Zoštíhlite sa nosením vesty

Vesty svojou univerzálnosťou dokážu doplniť športový ale i elegantný odev. Správne zvolená vesta dokáže priam optické zázraky. Decentne zakryje mierne nedostatky postavy. Opticky pozdĺžne rozčlení postavu a postará sa o celkovo štíhlejší vzhľad. 
Zdroj fotografií: www.vogue.co.uk