Metalické odtiene striebra sú späť!

Metalické odtiene striebra sú späť!


Túto sezónu si oblečte striebornú ! Patrí medzi  top trendy farby sezóny jeseň/zima 2017-18. Obklopte sa tajomnou trblietavou aurou, ktorá vám dodá neskutočný šmrnc.

Návrhári nadviazali na predchádzajúci módny futurizmus pre ktorý je charakteristická  modernizácia a inšpirácia technikou spojená s farebnosťou ocele.

Noste High-Tech odevy
Najrôznejšie povrchové úpravy, pri ktorých sa textílie zušľachťujú voskovaním či  lakovaním sú výsledkom nekonečných laboratórnych experimentov, vďaka ktorým sa vylepšujú úžitkové vlastnosti textílií. High-Tech textílie garantujú tu najvyššiu kvalitu a spracovanie.

Vesmírna odysea
Karl Lagerfeld sa inšpiroval vesmírom a Vesmírnu striebornú použil hlavne na doplnky - čižmy, rukavice, čiapky či pančušky. Modelkám obul topánky, ktoré sa pri chôdzi lesknú ako hviezdy na nebi. Vytvoril neprehliadnuteľnú šik kolekciu v ktorej kombinoval klasické chanelovské kostýmy s doplnkami ozdobenými lesklými flitrami, kovovými pásikmi a striebornými gorálkami.

Skúste sa túto sezónu inšpirovať a kombinujte, nebojte sa nosiť striebornú na doplnkoch, alebo sa do nej zahaľte od hlavy po päty. Budete sa cítiť trendy a skvelo.