Pletené oblečenie je cool!

Pletené oblečenie je cool!


Móda je už pripravená na ochladenie, ktoré nás zaručene čaká po období úmorných letných horúčav. A aby vás chladné počasie nezaskočilo vyzbrojte sa čo najskôr, najmódnejšími novinkami.

Pletené oblečenie je cool!
Patrí medzi evergreenové trendy, vypadá skvelo, a naviac je v ňom i krásne teplučko.

Materiál
Samozrejme môžete si vyberať z množstva najrôznejších materiálov, voľba je iba na vás. My radíme, vyhnite sa tým umelým, neprepúšťaju vzduch,  hrozí, že sa v nich budete potiť a celý deň v nich nevydržíte. Volte radšej kvalitné prírodne materiály.


Jedinečný mohér
Mohér môžete s kľudným svedomím kombinovať s akýmkoľvek iným materiálom - s džínsovinou, kožou či hodvábom. Mohér vás prekvapí svojími skvelými vlastnosťami. Je jemný, neškrabe, nekrčí sa, nezráža , v teple chladí a v zime hreje, skrátka vynosíte ho v ktoromkoľvek ročnom období.

Nešliapnite vedľa
Túto sezónu si zaobstarajte kúsky s výraznými plastickými pletenými vzormi v podobe krátkych rolákov, polorolákov, alebo pohodlných oversize svetrov. Nosia sa pletené sukne ale i šaty, ktoré sú neskutočne pohodlné a v chladnom počasí príjemne aohrejú. Nebojte sa kombinovať farby, trendy sú výrazné farebné modely ,letia pruhy, pleteniny zdobené výšivkami, čipkami a strapcami.


Značka Chanel predstavila svetre a šaty pletené, ale i háčkované v bohatom farebnom prevedení a klasických strihoch.


Sonia Rykiel predviedla svoju predstavu o mederných pleteninách v podobe vyšívaných a sveterov s patchworkom s asymetrickými lemami, čipkou a plastickým vrkočovým vzorom.Balenciaga a Paul & Joe predstavili frebné a hlavne pohodlné oversize svetre.