0902 286 989         info@trendymoda.sk

GERKE riflové nohavice GK31

  • 79,90€

  • Kód produktu: GK0703201831
  • Dostupnosť: 1

Elegantné dámske riflové nohavice s trendy potlačou bielo – šedých kvetov nemeckej značky Gerke. Nohavice sú ušité z príjemného elastického materiálu. Postavu tvarujúci,  5 – vreckový strih. Dĺžka nohavíc je 94cm. Pri výbere nohavíc je dôležitý obvod pásu, podľa tohto rozmeru treba vyberať veľkosť. Obvod bokov sa prispôsobí siluete postavy, nakoľko materiál je elastický.
Prosím, pozorne si pozrite tabuľku rozmerov nižšie.

Každý model je strihovo a materiálovo iný, preto vyberajte správnu veľkosť podľa svojich rozmerov nameraných na postave. Namerané rozmery porovnajte s údajmi uvedenými vo veľkostnej tabuľke. Všetky rozmery uvedené pri danej veľkosti sú rozmery namerané priamo na produkte. Vždy počítajte s rezervou! Pri produktoch ušitých z pružných materiálov uvádzame o koľko sa materiál natiahne na obvode.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA:
(rozmery namerané na nohaviciach)
(strih je priliehavý, materiál je elastický, natiahne sa cca 4cm na obvode, pásec je pevný)

Veľkosť 38: obvod pásu: 82, obvod bokov 102, dĺžka nohavíc 94cm
Veľkosť 40: obvod pásu: 86, obvod bokov 106, dĺžka nohavíc 94cm

Skladom máme len uvedené veľkosti. Doba dodania cca 3dni.Značka GERKE je z Nemecka a ponúka športovo elegantné oblečenie. Veľkou výhodou je vysoký obsah elastanu a top kvalita spracovania. Pohodlný strih a kvalitný materiál vám zaručia, že sa budete v nohaviciach cítiť príjemne a pohodlne.
Ďalšie informácie
Farba čierna, biela, šedá
Zloženie materiálu % Bavlna, 3% Elastan
Celková dĺžka produktu 94cm
Krajina pôvodu Vyrobené v EÚ.

Súvisiace produkty

GERKE 7/8 rifle  GE18
Džínsove nohavice - GE78
Elegantné nohavice CN23