0902 286 989         info@trendymoda.sk

GERKE MY PANTS 7/8 rifle - PG63

  • 69,90€

  • Kód produktu: PG0304201863
  • Dostupnosť: 1

Kvalitné dámske modré riflové nohavice nemeckej značky Gerke s módnym pásikavým vzorom a efeknými zipsami pri spodnom okraji. Nohavice sú ušité z príjemného elastického materiálu. Postavu tvarujúci,  5 – vreckový rovný strih v skrátenej 7/8 dĺžke, štandardná výška sedu. Bočná dĺžka nohavíc, meraná i s páscom je 89cm. Pri výbere nohavíc je dôležitý obvod pásu, podľa tohto rozmeru treba vyberať veľkosť. Obvod bokov sa prispôsobí siluete postavy, nakoľko materiál je elastický.
Prosím, pozorne si pozrite tabuľku rozmerov nižšie.

Každý model je strihovo a materiálovo iný, preto vyberajte správnu veľkosť podľa svojich rozmerov nameraných na postave. Namerané rozmery porovnajte s údajmi uvedenými vo veľkostnej tabuľke. Všetky rozmery uvedené pri danej veľkosti sú rozmery namerané priamo na produkte. Vždy počítajte s rezervou! Pri produktoch ušitých z pružných materiálov uvádzame o koľko sa materiál natiahne na obvode.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA:
(rozmery namerané na nohaviciach)
(strih je priliehavý, materiál je elastický, natiahne sa cca 3cm na obvode, pásec je pevný)

Veľkosť 36: obvod pásu: 78, obvod bokov 96, dĺžka nohavíc 89cm
Veľkosť 38: obvod pásu: 82, obvod bokov 100, dĺžka nohavíc 89cm
Veľkosť 40: obvod pásu: 88, obvod bokov 104, dĺžka nohavíc 89cm

Skladom máme len uvedené veľkosti. Doba dodania cca 3dni.Značka GERKE je z Nemecka a ponúka športovo elegantné oblečenie. Veľkou výhodou je vysoký obsah elastanu a top kvalita spracovania. Pohodlný strih a kvalitný materiál vám zaručia, že sa budete v nohaviciach cítiť príjemne a pohodlne.
Ďalšie informácie
Farba modrá, biela,
Zloženie materiálu 97% Bavlna, 3% Elastan
Celková dĺžka produktu 89cm
Krajina pôvodu Vyrobené v EÚ.

Súvisiace produkty

GERKE 7/8 rifle  GE18
Džínsove nohavice - GE78
Elegantné nohavice CN23